Realizacje

Był rok 1996 - dla niektórych gorszy dla niektórych lepszy. Dla nas był to bardzo ważny rok - rok rozpoczęcia naszej pierwszej budowy. Nasz pierwszy dom powstał na osiedlu Zawiśle - na ulicy Klonowej. Długo czekaliśmy na tę chwilę.

Realizacje
Realizacje

Po opracowaniu projektu budowlanego i uzyskaniu pozwolenia na budowę w końcu rozpoczęliśmy budowę domu dla naszych pierwszych klientów. Trochę się baliśmy, czy osoby zainteresowane budową własnego domu zdecydują się na współpracę z firmą ledwo co zaistniałą na rynku. W pozyskaniu naszych klientów zdecydowanie pomogło nam to, że jako jedna z pierwszych firm zdecydowaliśmy się budować w zupełnie nowym na naszym rynku - systemie YTONG (chociaż pozostajemy także wierni tradycyjnym metodom), wyjątkowo szybkim, ekologicznym, ciepłym (o współczynniku ciepła K-0,29) i dokładnym. Nasza współpraca z tym systemem trwa do dzisiaj. Powstało wtedy 6 mieszkań w zabudowie szeregowej. Był to dla nas sprawdzian - w końcu to nasz debiut. Na szczęście wszystko poszło po naszej myśli i po dwunastu miesiącach nasi klienci mogli wprowadzić się do własnych wymarzonych domów.

W roku 1997, kończąc budowę na ulicy Klonowej, zaczęliśmy cykl budowlany domów na tym samym osiedlu - na ulicy Morelowej.

Realizacje
Realizacje
Realizacje

Tym razem był to budynek szeregowy składający się z siedmiu segmentów. Nasze doświadczenie nabyte przy budowie poprzedniego domu bardzo nam pomogło, tak że pomimo większej ilości mieszkań, skończyliśmy ich budowę w tym samym okresie, co budowę pierwszego budynku - 12 miesięcy. Ukoronowaniem naszego pobytu na Zawiślu były dwa domy jednorodzinne wolno stojące - przy ul. Grodzkiej oraz Grabowej.

Rok 1998 - 1999 był dla nas zmianą miejsca przeprowadzania prac budowlanych. Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych potencjalnych klientów, zdecydowaliśmy się na budowę następnych domów na osiedlu Michelin, gdzie zagościliśmy już na dobre z uwagi na bardzo dobre jego usytuowanie - na tyle daleko od centrum miasta, by mieszkać w ciszy i na tyle blisko by móc szybko dojechać do pracy czy na zakupy.

W roku 1998 rozpoczęliśmy tutaj budowę małego osiedla składającego się z trzech budynków szeregowych - w sumie 18 mieszkań przy ul. Letniej 14 - 18.

Realizacje
Realizacje

Tym razem poczyniliśmy pewne zmiany w budowanych przez nas domach. Zmieniła się ich konstrukcja, jak i elewacja. Jednak w dalszym ciągu pracujemy w systemie YTONG. Także i tym razem przydatne okazało się doświadczenie nabyte przy realizacji poprzednich projektów.

Rok 2000 powitaliśmy budową nowych mieszkań na osiedlu Michelin przy ulicy Sokolej 10.

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

Składają się one na dwa budynki w zabudowie szeregowej, które stanowią zamknięte osiedle. Jego atutem jest między innymi malownicze położenie wśród zieleni. Łącznie powstało tutaj 12 mieszkań. Nowym rozwiązaniem, które wprowadziliśmy w odpowiedzi na sygnały naszych klientów, było wprowadzenie podziału segmentów na dwa oddzielne mieszkania - na parterze i na piętrze, posiadające oddzielne wejścia i oddzielne wjazdy do garaży. Rozwiązanie powyższe jest korzystne z dwóch względów: mniejszy metraż oznacza mniejszy koszt mieszkania oraz możliwość zamieszkania w mieszkaniu stanowiącym notabene część budynku jednorodzinnego, co podwyższa jego komfort.

Rozwiązanie to zostało wykorzystane także na zamkniętym osiedlu przy ul. Letniej 26 - 28. Rozpoczęliśmy je budować na przełomie roku 2000/2001. Składa się z trzech budynków w zabudowie szeregowej, gdzie łącznie jest 17 mieszkań.

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

Rok 2002 to dla nas koniec budowy osiedla przy ul. Letniej 26 - 28 oraz realizacja nowego domu jednorodzinnego przy ulicy Liściastej 6 na osiedlu Michelin.

Ten budynek jest 8-segmentowy i stanowi zamknięte mini-osiedle. Także i tutaj zdecydowaliśmy się na wykończenie skrajnych segmentów i podzielenie ich, wskutek czego otrzymaliśmy dwa mieszkania, każde o powierzchni 80m2. Na uwagę zasługuje wyjątkowy spokój, jak panuje w jego najbliższym otoczeniu.

W 2003 roku rozpoczęliśmy budowę osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy
ul. Letniej 30-32 we Włocławku, które oddaliśmy do użytku pod koniec 2004r., wraz z budynkiem przy ul. Liściastej 6. W skład tego osiedla wchodzą trzy budynki w zabudowie szeregowej, w których łącznie jest 17 segmentów o powierzchni od 106m2 do 114m2. Oczywiście i to osiedle jest zamknięte, czyli całkowicie ogrodzone, z bramą wjazdową i drogę wewnętrzną. Także tutaj jednej z segmentów został podzielony na dwa odrębne mieszkania.

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

W 2006r. zakończyliśmy budowę mini-osiedla przy ul. Letniej 34-38, w skład którego wchodzą dwa 5-segmentowe szeregi oraz budynek wolno stojący dwurodzinny. Budowa tego osiedla rozpoczęła się w roku 2004.

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

W czerwcu 2007r. ukończyliśmy budowę mini-osiedla przy ul. Liściastej 26, także na Michelinie, gdzie zbudowaliśmy segmenty w budynku szeregowym, jak i 4 mieszkania w małym domu jednorodzinnym.

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

W paźdzerniku 2009r. ukończyliśmy budowę osiedla przy ul. Letniej 52-56 na Michelinie, skaładającego się z 19 segmentów. Jest to największe nasze osiedle, które do tej pory zbudowaliśmy, a zarazem ostatnie przy ul. Letniej, z którą się pożegnaliśmy, ale nie żegnamy się z Michelinem.

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

W styczniu 2010r. ukończyliśmy budowę mini-osiedla domów w zabudowie szeregowej Leśne Ustronie. Jest to nasze ostatnie, jak do tej pory osiedle domów szeregowych.

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

W 2011r. oddaliśmy do użytku nasz pierwszy większy budynek wielorodzinny przy ul. Żeromskiego 3 na osiedlu Południe. Składa się on z 16 mieszkań. Tak samo, jak w przypadku domów szeregowych, jest on położony na terenie zamkniętym - całkowicie ogrodzonym, z bramą wjazdową, instalacja domofonową oraz miejscami postojowymi w podpiwniczeniu.

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

Kolejnym naszym budynkiem jest blok wielorodzinny, 3-piętrowy, który został ukończony w roku 2012. Położony jest na włocławskim Michelinie przy ul. Cienistej 29/31 i także stanowi zamknięte osiedle z miejscami postojowymi, garażami, instalacją domofonową oraz oświetleniem zewnętrznym.

Realizacje
Realizacje

W 2014 roku ukończyliśmy budowę 4-piętrowego budynku wielorodzinnego przy ul. Wilgi 5. Składa się on z 60 mieszkań. W jego podpiwniczeniu znalazły sie dwa garaże ze stanowiskami postojowymi. Budynek ten wyposażony został w windę. Jest całkowicie ogrodzony i stanowi zamkniety teren.

Realizacje
Realizacje
Realizacje

W 2019 roku ukończyliśmy budowę dwóch 4-piętrowych budynków wielorodzinnych przy ul. Wilgi 3-3A. Składają się one łącznie z 75 mieszkań. W ramach tego przedsięwzięcia znalazły się trzy garaże ze stanowiskami postojowymi. Budynki te wyposażone zostały w windy. Są całkowicie ogrodzone i stanowią zamknięty teren.

Realizacje
Realizacje

Adres:

 • Stalbet-Dom sp. z .o.o:
  ul. Celulozowa 12/14
  87-800 Włocławek

Telefon:

 • Biuro.:
 • 54 429 63 30
 • Tel.:
 • 54 426 26 07
 • Tel. kom.:
 • 603 680 524
 • Tel. kom.:
 • 607 102 972
 • FAX:
 • 54 429 63 31

Polityka prywatności

Polityka plików cookies